HAKKIMIZDA

2014 yılı başına kadar uzun yıllar sektör içinde çeşitli firmalarda görev aldık. Kendi firmamızı kurarak sektörde yer almaya devam etmeye karar verdiğimizde fark ettik ki, yeni bir firma için en zor olan konu; hizmet vereceği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, siz değerli sektör temsilcilerine ifade edebilmesi…

Yeni kurulan firmamız için de “hakkımızda” yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz kadar kolay bir iş olmadığını anladık.

Reef için kısaca ;

“Sadece uzmanlaştığı ürünlerin tedariğine odaklanmış ve alternatifler yaratabilen , denize gönül vermiş diyebiliriz.

 

Peki Reef ‘i  diğer tedarikçi firmalarından farklı yapan nedenler nedir ?

Çünkü

Herşeyden önce;

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”
Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız..

 

“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.” 
Belki en güçlü olduğumuz konu araştırma; kendi alanımızda yeni olan ne varsa takip etmeye, mevcutlara uygun alternatifler yaratmaya ve en önemlisi bunları müşterilerimiz ile onları mutlu edebilecek şartlarda buluşturmaya çalışmaktayız.

 

“Çözüm üretiyoruz.”
Alternatifler bularak çözüm üretiyoruz. Yapmaya çalıştığımız işin, büyük taşları yerine oturmuş sektörümüzde tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Ancak gelişen ve değişen dünyada, çalışarak ve araştırarak alternatifler yaratmak üzerine yoğunlaşıyoruz ve uygun “çözümler”üretiyoruz.

 

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz.

Elbette REEF ‘i farklı kılan tüm özellikler bunlar değil, bizimle çalışınca neden “farklı” olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.